نمایش همه

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس + قیمت برد اورجینال

تعمیر برد وستینگهاوس یکی از مهمترین موضوعات برای کاهش آسیب‌های وارد شده بر سیستم عملکردی یخچال و دیگر محصولات این برند می باشد. انجام به موقع این کار از ایجاد آسیب های شدید به سیستم عملکردی دستگاه جلوگیری کرده و به نحوی موجب افزایش طول عمر آن می گردد.
کاربران گرامی جهت استعلام قیمت برد یخچال وستینگهاوس و تعمیر آن با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید.
تعمیرات برد وستینگهاوس اگر به موقع صورت پذیرد، از تخریب و اعمال فشار مضاعف بر دستگاه جلوگیری شده و هزینه های نهایی را به شدت کاهش می دهد. در بسیاری از حالات آسیب های وارد شده بسیار جزئی می باشند و با یک بررسی و تعمیر ساده قابل رفع می باشد. این در صورتی است که بسیاری از مصرف کنندگان این برند مطرح به این موضوع توجه ای نمی کنند و از دستگاه با نقص های پیش آمده استفاده می کنند. این موضوع سبب می شود تا فشار بسیاری بر برد دستگاه وارد شود و میزان خسارت های وارده افزایش پیدا کند. برد الکترونیکی یخچال از جمله اجزا خیلی مهم آن است که خراب شدن و تعمیر نادرست آن می تواند هزینه ی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. این روز ها اکثر یخچال ها از جمله یخچال های وستینگهاوس با استفاده از تکنولوژی جدید ساخته می شوند و تعمیر کردن آن ها کار هر کسی نیست. مخصوصا برد یخچال وستینگهاوس که مانند هسته ی مرکزی آن می ماند. پس حتما برای تعمیر یخچال وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس با نمایندگی تعمیرات آن تماس بگیرید. صفحه کنترل الکترونیکی “مغز” یخچال است که اجزای اصلی مانند کمپرسور و فن ها را کنترل می کند. اگر برد الکترونیکی یخچال به مشکل خاصی بر بخورد یخچال قدرت سرد کردن خود را از دست خواهد داد. یکی دیگر از مشکلاتی که برد خراب ایجاد میکند اختلال در فن ها، چراغ ها و دیگر اجزای یخچال است. اگر قصد تعمیر برد یخچال وستینگهاوس را دارید و برای این موضوع نیاز به دانش کامل و کافی دارید، این مقاله را تا به انتها مطالعه نمایید.

فیلم آموزش تعمیر برد یخچال دستینگهاوس

در ویدیو قرار داده شده در ابتدای مقاله، نحوه تعمیر برد یخچال را مشاهده می نمایید. این ویدیو صرفاً جهت آشنایی شما با برد و چگونگی تعمیر آن می باشد. نباید گمان کنید که با مشاهده این فیلم خودتان می توانید دست به کار شوید و به تعمیر برد بپردازید بلکه این یک کار فنی است و باید به دست متخصص فنی کارسپرده شود.

برد وستینگهاوس چیست؟

برد دقیقاً قسمت مدیریتی یک سیستم الکتریکی می باشد که تمامی دستورات از آن صادر می شود. قطعات و ادوات موجود در یک دستگاه با اعمال دستورات برد اقدام به فعالیت می کند و چرخه ای که تعریف شده است را اجرایی می نماید. اگر بخواهیم یک مثال ساده از برد وستینگهاوس بزنیم، سیستم بسیار مختصر از هوش مصنوعی یا یک بخش همانند مغز انسان را می توان نام برد که وظیفه اداره و ارسال دستورات به تمامی اندامهای بدن را بر عهده دارد. برد نیز دقیقاً به همین صورت عمل کرده و تمامی اقدامات یک سیستم از سمت آن مدیریت می شود. برد وستینگهاوس چیست؟ برد یخچال وستینگهاوس اصلی ترین قطعه در عملکرد این دستگاه می باشد که وظیفه کنترل سیکل انتقالی کمپرسور وگردش سرمایش و یخ زدگی در یخچال را مدیریت می نماید. زمانی که یخچال به انتقال سرما و ایجاد سرمایش نیاز دارد، برد با انتقال جریان به سمت کمپرسور و فن ها، این فرایند را اجرایی می‌نماید و با مدیریت این سیکل موجب ایجاد یک سرمایش متناسب و یخ زدگی در بخش فریزر خواهد شد. زمانی که در در سیکل چرخشی دستگاه اختلال ایجاد شود، می توان نشانه هایی از خرابی برد و نیاز داشتن به تعمیر در آن را احساس کرد. موارد مختلف وجود دارد که می توان با استفاده از آنها احتمال آسیب دیدن و خرابی برد را تشخیص داد و در اولین فرصت اقدام به برطرف سازی آن نمود تا میزان خسارت وارده را به حداقل می رساند.

تعمیر برد وستینگهاوس

تعمیر برد وستینگهاوس بر اساس فاکتور ها و پارامترهای مختلف صورت می گیرد که با کارشناسی های یک نیروی متخصص صورت می پذیرد. یکی از مهم ترین عواملی که در تعمیر کردن این قطعه بسیار حائز اهمیت است، میزان تخریب و آسیب وارد شده به آن می باشد. کارشناسان متخصصان باید با حضور در محل و باز کردن برد، میزان تخریب وارد شده به آن را تخمین زده و یک برآورد کلی در خصوص تعمیرات آن و قیمت تنهایی ارائه دهند. تعمیر برد وستینگهاوس تعمیر برد وستینگهاوس در بسیاری از موارد، در ساده ترین حالت ممکن انجام می شود و عیب های پیش آمده با بررسی سیستم مداری و عملکرد آن، به سادگی مشخص و برطرف می گردد که در این شرایط نیاز به هیچ گونه اقدام خاصی نیست و هزینه اندگی برای شخص در بر دارد. تعمیرات برد وستینگهاوس در زمانی که میزان خسارت های وارده شدید بوده و نیاز به تعویض بسیاری از خازن ها، مقاومت ها و سیستم جریانی و مداری دارد، بسیار بالا بوده و چه بسا لازم به تعویض کامل برد می باشد. این موضوعات مطالبی نیستند که به سادگی در خصوص آنها صبت نمود و یک نتیجه قطعی از آن را ارائه کرد. تعمیر برد وستینگ هاوس در زمانی باید مورد توجه قرار گیرد که اختلالات عملکردی مهمی در دستگاه رخ داده باشد. اگر عملکرد یا روال کاری کمپرسور دستگاه با اختلال مواجه شده است، این می تواند یکی از نشانه های خرابی این قطعه مهم باشد. خرابی رله استارت، کار نکردن فن، روشن شدن چراغ یخچال نیز از جمله مواردی هستند که تعمیر برد یخچال وستینگهاوس را برجسته تر می کنند.

تعمیرات برد وستینگهاوس چگونه انجام می شود؟

تعمیرات برد وستینگهاوس بر اساس و روال مشخصی صورت می گیرد تا قطعه مورد نظر به یک مکان تخصصی منتقل شده و تست های لازم جهت عیب یابی و برطرف سازی مشکلات بر روی آن صورت پذیرد. تعمیرات برد وستینگهاوس چگونه انجام می شود؟ اولین اقدامی که در تعمیرات این قطعه انجام می‌شود، کارشناسی آن توسط یک نیروی کاملاً متخصص و آشنا با سیستم انتقال و مدار این دسته از ماشین آلات می باشد. نیروی متخصص و محل اعزام شده و در گام اول دستگاه را از مدار برق خارج کرده تا جریان گشی آن قطع شود و در گام بعدی سینی حفاظ برد را باز کرده و با رعایت تمامی اصول ایمنی جهت جلوگیری از ایجاد آسیب به سیستم انتقال برق هدایت دستگاه، اقدام به باز کردن آن می نماید. بعد از انجام این کار به صورت کلی احتمال آسیب های وارده به برد را تشخیص داده و آن را به اطلاع شما می رساند. در صورت موافقت شما با تعمیر برد وستینگهاوس، اقدامات لازم جهت برطرف سازی تمامی عیب های وارد شده در آن صورت می گیرد.

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

تعمیر برد یخچال وستینگهاوس یکی از اصلی‌ترین موضوعات این مقاله می باشد که قصد داریم در این بخش به آنالیز و بررسی آن بپردازیم و تمامی مطالبی که در این خصوص باید بدانید را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم. همه ما به خوبی می دانیم که یخچال نقش بسیار کلیدی را در زندگی بشر دارد و به عنوان یکی از ضروری ترین ابزارهای خانگی و صنعتی شناخته می شود. تعمیر برد یخچال وستینگهاوس یخچال ها در برند ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. یکی از معروف ترین برند هایی که توانسته است رضایت جمعی بالایی را به خود اختصاص دهد برند وستینگهاوس می باشد. که از کیفیت و عملکرد بسیار بالایی برخوردار است. وسایل الکتریکی در اثر عوامل مختلف، آسیب دیده و دچار خرابی می‌شوند که از جمله مواردی که موجب ایجاد نقص در این دسته از دستگاه ها می شود می توان به اختلالات جریان، حمل و جابجایی نامناسب و سرویش های دیرهنگام اشاره کرد. یکی از بخش های بسیار مهمی که قلب تپنده تمامی دستگاه های الکتریکی می باشد، برد دستگاه است که در صورت آسیب و خرابی موجب اخلال در عملگرد کل سیستم می شود. تعمیر برد یخچال وستینگهاوس یکی از راهکار هایی می باشد که برای جبران خسارت های وارد شده و جلوگیری تخریب کل برد باید به موقع صورت پذیرد. همانطور که گفتیم متاسفانه بسیاری از کاربران در خصوص تعمیر برد یخچال وستینگهاوس خود دیر اقدام می نمایند که در نهایت چاره ای جزء تعویض آن ندارند. تعمرات برد وستینگهاوس زمانی ارزشمند است که با انجام آن بتوان همانند روز اول از یخچال خود استفاده نمود و تمامی باگ های و مشکلات پیش آمده در آن برطرف گردد. در صورتی که با تعمیر برد این انتفاق حاصل نشود، بهترین راهکار تعویض آن می باشد ممکن است تمام قطعات یخچال به درستی کار کنند ولی باز هم یخچال عملکرد سابق را نداشته باشد در این صورت به احتمال زیاد مشکل از برد یخچال شماست. اگر از خراب بودن برد یخچال خود اطمینان حاصل کردید اولین قدم این است که خودتون دست به کار نشوید چراکه اگر کوچکترین خرابکاری این وسط به وجود بیاید هزینه های بیشتری را برای شما ایجاد میکند. بهترین کار تماس با نمایندگی وستینگهاوس در تهران است.

اصول تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

اصول تعمیر برد یخچال وستینگهاوس تعمیر برد یخچال وستینگهاوس اصولا بعد از بررسی های زیر صورت میگیرد:
 • عیب یابی
 • بررسی این مسئله که آیا واقعا تعمیر برد یخچال در عملکرد آن تاثیر دارد یا خیر
 • سنجش میزان ایراد به وجود آمده برای برد
 • پیش بینی خطا های به وجود آمده برای برد بعد از تعمیر
همانطور که متوجه شدید تعمیر برد یخچال کار هر تعمیرکاری نیست پس حتما از مجرب بودن تکنسین اطمینان حاصل کنید .

عمده ترین مشکلات در اثر خرابی برد یخچال وستینگهاوس

بیشترین مشکلاتی که در اثر خرابی برد یخچال وستینگهاوس به وجود می آید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 1. یخچال کلا روشن نمی شود.
 2. یخچال سرمای کافی تولید نمی کند.
 3. بدنه ی یخچال بیش از حد داغ می شود.
 4. کمپرسور کار نمی کند.
 5. فن یخچال کار نمی کند.
 6. مواد غذایی داخل یخچال یخ می زنند.
 7. ترموستات از کار افتاده است.

قیمت برد یخچال وستینگهاوس

قیمت برد یخچال وستینگهاوس اوجینال در بازار بسیار متفاوت است. قطعات غیر اصل نامرغوبی در بازار وجود دارند که استفاده کردن از آن ها نه تنها موجب بد کار کردن یخچال شما شده بلکه هزینه های بیشتری را به دنبال خواهد داشت. بدین منظور خرید برد یخچال وستینگهاوس از نمایندگی های آن خیلی منطقی تر است. برای آگاهی از قیمت برد یخچال وستینگهاوس می توانید با مشاوران در مرکز تعمیرات وستینگهاوس تماس حاصل فرمایید. قیمت برد یخچال وستینگهاوس قیمت تعمیرات برد یخچال وستینگهاوس نیز بر اساس پارامترها و فاکتور های مختلفی تعیین می شود که در هنگام مراجعه نیروی متخصص به شما اعلام می شود. در زمان عیب یابی تمامی موارد که بر روی برد شما آسیب دیده باشد و قابلیت استفاده و بکارگیری مجدد را نداشته باشید، در قالب یک لیست ارائه می شود و در صورت موافقت اقدامات لازم برای تعمیرات آن صورت می گیرد. قیمت برد یخچال وستینگهاوس بر اساس نوع و مدل دستگاه تعیین می شود پس اگر از سری های جدید محصولات این کمپانی استفاده می نمایید باید بدانید که سری های بروز به دلیل برخورداری از قابلیت ها و امکانات مدرن، دارای برد پیشرفته تری می باشند و طبیعتا قیمت تهیه آن هم بالاتر است. قیمت برد یخچال وستینگهاوس در نمایندگی مجاز و رسمی ما از قیمت موجود در بازار بسیار پایینتر بوده و منتاسب با توان خرید مشتریان تعیین شده است. علاوه بر آن ما یک محصول کاملا اورجینال را در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهیم و همزمان با ارائه برد، ضمانت نامه و گواهی اصالت کالا را نیز تحویل مشتریان عزیز خواهیم داد.

مراحل تعمیر برد یخچال وستینگهاوس

تعمیرات برد وستینگهاوس در قابل مراحل مختلفی صورت می گیرد که جهت اطلاع شما کاربران عزیز به صورت موردی در این بخش لیست می شوند. به خاطر داشته باشید که برد یک قطعه کاملا تخصصی می باشد و برای ایجاد تغییرات و تعمیر آن باید به دانش کافی و تخصص لازم دست یافته باشید. تعمیر برد یخچال وستینگهاوس موضوعی نیست که شما به عنوان یک مصرف کننده اقدام به برطرف سازی آن نمایید و لازمه آن بازرسی یک نیروی متخصص می باشد. اگر برد دستگاه دستخوش تغییراتی شود، در هنگام عیب یابی این موضوع مشخص شده و تعمیرکار از کار بر روی برد خودداری می نماید. مواردی که ما در این بخش به آنها اشاره می کنیم صرفا جهت آگاهی شما از روال تعمیر برد یخچال بوده و تنها جنبه اطلاع رسانی دارد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت برد یخچال وستینگهاوس در هریک از مدل های موجود در بازار با شمار های قرار داده شده تماس حاصل نمایید و قیمت نهایی را از کارشناسان استعلام نمایید.
 • ابتدا برق یخچال را قطع کنید
به آرامی و بدون اینکه به یخچال صدمه ای بزنید آن را جلو کشیده و از برق بکشید. فقط کافیه نیم ساعت یخچال به برق نباشه که در این صورت هیچ آسیبی به مواد غذایی داخل فریزر و یخچال نمیزند . وقتی یخچال رو جلو بکشید و به پشت آن دسترسی داشته باشید به راحتی به برد یخچال هم دسترسی دارید . نکته : اگر لوله آبرسانی برای یخچال وستینگهاوس به اندازه ی کافی بلند نیست سوپاپ آن را ببندید تا بتوانید به راحتی کار کنید .
 • کاوری که بر روی برد یخچال وستینگهاوس وجود دارد را جدا کنید
محل قرار گرفتن برد در مدل های مختلف یخچال وستینگهاوس متفاوت است. در برخی از یخچال ها برد در پشت یخچال واقع شده در برخی دیگر در طرفین یخچال.از پیچ گوشتی برای جدا کردن کاور برد استفاده کنید. از کاور مراقبت کنید چون بعد از تعویض و یا تعمیر برد یخچال وستینگهاس باز هم باید کاور آن را ببندید.
تعمیر برد یخچال وستینگهاوس
 • سیم ها را جدا کنید
به سیم ها برچسب بزنید و یا از آن ها عکس بگیرید تا بعد از جدا کردن برای اتصال دوباره ی آن ها گمراه نشوید. بسته به نوع کانکتور ، ممکن است مجبور شوید اتصالات را با انبردستهای سوزنی خراب کنید یا زبانه قفل را با پیچ گوشتی شکاف آزاد کنید. تمام سیم ها را از برد کنترل الکترونیکی جدا کنید.
تعویض برد یخچال وستینگهاوس
 • برد الکترونیکی را جدا کنید
با استفاده از یه پیچ گوشتی ساده ( یک سو ) زبانه های قفل پلاستیکی را که برد کنترل الکترونیکی را ایمن می کند ، رها کنید و سپس برد کنترل الکترونیکی را بردارید.
تعمیر برد الکتریکی یخچال وستینگهاوس
تعمیر برد یخچال وستینگهاوس
 • برد تعمیر شده و یا تعویض شده را نصب کنید
وقتی برد را جدا می کنید به راحتی میتوانید آن را تعمیر کنید و یا با یک برد جدید تعویض کنید. توجه داشته باشید که سیم ها را باید مثل قبل به آن متصل کنید.
 • کاور را دوباره نصب کنید
دوباره با پیچ گوشتی کاور مربوطه را برای محافظت از برد نصب کنید.
 • برق و آب را وصل کنید
یخچال را به برق بزنید و لوله آبرسان را نیز بررسی کنید که متصل است  یا خیر. اخطار : انجام تعمیرات لوازم خانگی می تواند خطرناک باشد. از ابزارهای مناسب و تجهیزات ایمنی ذکر شده در راهنمایی استفاده کنید و تمام دستورالعمل ها را دنبال کنید. تا زمانی که اطمینان ندارید که تمام مراحل را درک کرده اید و قادر به انجام تعمیر برد یخچال وستینگهاوس هستید ، ادامه ندهید. بعضی از تعمیرات فقط باید توسط یک تکنسین واجد شرایط انجام شود. برای اطمینان حتما با یک تعمیر کار از طرف نمایندگی وستینگهاوس تماس بگیرید.

سخن پایانی

تعمیر برد وستینگهاوس موضوعی بود که ما در این مقاله به صورت کامل و جامع به بررسی و تحلیل آن پرداختیم و تمامی مطالب لازم و ضروری در این خصوص را در اختیار شما قرار دادیم. باید بدانید که برد های این دسته از دستگاه ها دارای انواع متنوعی می باشند که هریک از آنها جهت راه اندازی سیستم مداری یک مدل خاص مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیرات برد وستینگهاوس یکی از تخصصی ترین موضوعات در خصوص این برند معتبر و نامدار می باشد که باید توسط یک نیروی متخصص و آشنا با سیستم مداری تجهیزات وستینگهاوس صورت پذیرد. اگر از دستگاه های این برند استفاده می نمایید، در صورت مشاهده هرگونه عیب در گام اول باید با کارشناسان این حوزه صحبت نمایید و اقدامات لازم را بر اساس توضیحات آنان پیش ببرید. تعمیر برد یخچال وستینگهاوس در نمایندگی رسمی و مجار وستینگهاوس صورت می پذیرد و تمامی ادوات مورد استفاده در راستای عیب یابی و رفع مشکلات برد، از بهترین و کامل ترین نمونه های موجود در بازار جهان می باشند. برای آگاهی از قیمت برد یخچال وستینگهاوس می توانید با شماره های قرار داده شده در داخل صفحه تماس حاصل نمایید و آن را از کارشناسان ما استعلام نمایید. فراموش نکنید جهت استعلام گیری دقیق نوع و مدل دستگاه خود را به کارشناسان اعلام نمایید تا قیمت دقیق برد آن را به اطلاع شما برسانند.

سوالات متداول

1) آیا امکان برطرف سازی و تعمیر تمامی برد های یخچال وستینگهاوس وجود دارد؟

این موضوع با اعلام کارشناسان اعزام شده به محل صورت می گیرد. بعد از بررسی کامل و جامع برد و تست های متفاوت از آن، میزان خسارت وارده و امکان تعمیر آن به شما اعلام می شود.

2) چگونه متوجه شویم برد تخچال وستینگهاوس دچار نقص شده است؟

ما در طول مقاله به موارد مختلفی از نشانه های خرابی برد اشاره کردیم. در صورتی که هریک از اعلام گفته شده را مشاهده نمودید در اولین فرصت باید بامتخصصان این حوزه تماس حاصل نمایید تا به محل اعزام شوند.

3) قیمت برد یخچال وستینگهاوس چقدر است؟

این سری از دستگاه ها دارای مدل های مختلفی می باشند که بر اساس نوع دستگاه و مدل آن، قیمت نهایی تعیین می شود. تمامی برد هایی که در نمایندگی رسمی ما ارائه می شود از گواهی اصالت کالا برخوردار است و به مدت طولانی ضمانت می شود.

آشنایی با دیگر خدمات وستینگهاوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *