نمایش همه

قیمت فن وستینگهاوس

قیمت-فن-وستینگهاوس

وستینگ هاوس (Westinghouse) یک برند معروف آمریکایی است که سال های سال در تمام نقاط جهان و از جمله در منطقه خاورمیانه و کشور ما از حضور بسیار برجسته‌ای برخوردار بود. اما چند دهه است که این برند هیچ گونه صادرات قانونی به کشور ما ندارد. این برند در بسیاری از خانواده های ایرانی به ویژه در بین خانواده های افراد میان سال هنوز از محبوبیت و خاطره خوبی برخوردار است. این برند سالهاست که در بین خانواده های ایرانی در قالب یخچال، کولر گازی، اسپلیت و بسیاری لوازم خانگی کوچک و بزرگ دیگر حضور داشته است.  

این برند نام آشنا که در بسیاری از حوزه های علم و فناوری از جمله صنعت ریلی، نظامی، هسته ای، سیستم های صوتی و تصویری، دریایی، هواپیمایی، نیروگاه های برق-آبی، لوازم خانگی و بسیاری زمینه های دیگر  فعالیت داشته است، هم اکنون به عنوان یکی از بادوام ترین و بهترین برندها در ایران از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. 

از جمله علل محبوبیت برند وستینگهاوس در جهان باید به تنوع و طراحی محصولات مناسب و همسو با فرهنگ و سبک زندگی های مختلف در سراسر جهان اشاره کرد.

در این پست، وستینگهاوس قصد دارد تا با شما در زمینۀ فن و قیمت فن وستینگهاوس صحبت کند.

یکی از قطعات مهم که در بسیاری از لوازم خانگی دارای نقش حیاتی و زیربنایی است، فن می باشد که شرکت وستینگهاوس در زمینه تولید این محصول نیز از فناوری پیشرفته و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در مورد علل این کیفیت و رضایت مندی بالای مشتری از فن های تولیدی شرکت وستینگهاوس باید به این موارد اشاره شود:

  • استفاده از مواد با دوام،
  • بهره گیری از پیشرفته ترین سیستم های کالیبراسیون
  • حفظ تعادل (لنگر زدایی)  
  • خدمات بعد از فروش

فن یک دستگاه مکانیکی برای انتقال جریان هوا از جایی به جای دیگر می باشد.‌ فن سرعت و حجم جریان هوا را به وسیله چرخش پروانه یا ایمپلر (impller)  افزایش می دهد. فن ها بر اساس درجۀ حفاظت رتبه بندی می شوند.

حتما بخوانید:

چگونه فیلتر یخچال اصل و تقلبی را تشخیص دهیم؟

فن ها از انرژی جنبشی موجود در پروانۀ درون دستگاه استفاده کرده و حجم جریان هوا را افزایش می دهند که این افزایش جریان در برابر گرد و خاک، جریان هوا و دیگر اجزا مقاومت می کند.

فن ها هوا را به طور شعاعی جابجا کرده و مسیر چرخش را تا 90 درجه تغییر می دهند. این هواکش ها بسیار محکم، کم‌ سر و صدا، قابل اعتماد بوده و در شرایط سخت و سنگین قابلیت بسیار بالایی از خود به نمایش می گذارند.

فن ها از دستگاه های حجم ثابت به شمار می روند. به این معنا که در یک سرعت ثابت، یک حجم ثابتی از هوا را جابجا می کنند و نه یک جرم ثابت. این بدان معناست که حتی اگر ورودی جرمی فن ثابت نباشد، سرعت هوا ثابت است. فن ها از دمنده های فشار مثبت به شمار نمی آیند. فن ها زمانی که با دمنده های جابجایی مثبت هوا مقایسه می شوند، مزیت ها و معایب مشخصی دارند.

فن ها یکی از پُر کاربردترین دستگاه ها در دنیای صنعتی به شمار می روند.

فن های استوانه ای شکل وستینگهاوس، پره هایی در پیرامون هاب مرکزی دارند‌. گاز از کناره های چرخه های فن وارد شده و 90 درجه می چرخد و در زمان عبور از پره ها به دلیل نیروی گریز از مرکز شتاب گرفته و از محفظه خارج می شود. دلیل نام گذاری این نوع فن ها به فن های گریز همین موضوع بوده است.

در لوازم برقی وستینگهاوس، به وفور استفاده از فن ها با مشخصات مختلف به چشم می‌خورد. فن های وستینگهاوس در نقش خنک کننده، دمنده و یا جابجا کنندۀ جریان هوا از داخل دستگاه به بیرون (کولرهای گازی) و یا جریان هوا در داخل دستگاه، از جمله کابین یخچال و فریزر، مورد استفاده قرار می گیرد

  با توجه به این که محصولات وستینگهاوس دارای نمایندگی مشخص و مرتبط با کمپانی مادر نمی باشند، لذا در زمان نیاز به تعمیر حتماً با سرویس کارهای متخصص و آشنا با سیستم های وستینگهاوس در تماس باشید.

 فن های وستینگهاوس با توجه به کارایی، ابعاد و نوع کاربردی که دارند، از طیف قیمتی مختلفی نیز برخوردارند و علی رغم این که مثل سایر برندهای معتبر جهانی در کشور چین ساخته می‌شوند، اما از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار هستند.

قیمت فن وستینگهاوس فراموش نکنید سطح کیفی فن وستینگهاوس، عملاً امکان جایگزینی فن‌های مربوط به بسیاری از برندهای دیگر را ندارد و قیمت بالاتر آن نسبت به سایر برندها به دلیل اختلاف سطح کیفی آن است که تا سال ها می توان  با اطمینان روی آن حساب باز کرد. برای خرید فن وستینگهاوس، نمایندگی وستینگهاوس با کادر مجرب و آشنایی ویژه با سیستم‌ های وستینگهاوس، آماده ارائه خدمات با قیمت مناسب و کیفیت عالی به شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *