نمایش همه

نکاتی برای کارآمدتر کردن یخچال وستینگهاوس شما

نکاتی برای کارآمدتر کردن یخچال وستینگهاوس

نکاتی برای کارآمدتر کردن یخچال وستینگهاوس

ما اخیرا در مورد دلایل استفاده از ماشین ظرفشویی در شب برای کمک به صرفه جویی در هزینه ها صحبت کردیم. امروز، ما به دنبال راه هایی هستیم تا یخچال و فریزر شما به طور موثرتری کار کند تا مبلغ صورت حساب های شما پایین نگه داشته شود.

علاوه بر این خیلی دیرتر احتیاج به تعمیر یخچال وستینگهاوس خود داشته باشید. این راهنمایی های ساده به هر خانه ای کمک خواهد کرد.

1. جاروبرقی کشیدن به قسمت های عقب یخچال:

ایده ی قرار دادن یخچال و فریزر شما با یک فاصله از دیوار در بالای لیست کارهایی که باید انجام دهید نمی باشد، اما می تواند خیلی کمک کند.

گرد و غبار و خاک زیادی اغلب در پشت یخچال وستینگهاوس شما (به ویژه اگر شما حیوانات خانگی دارید) به دام می افتد و بر روی سیم پیچ های کندانسور جمع می شود.

هنگامی که آنها را پاک می کنید، گرما از یخچال و فریزر شما بدون هیچ مقاومتی خارج می شود و مدت زمان چرخه های یخچال شما را کوتاهتر می کند.

2. مهر و موم نوار دور درب یخچال را بررسی کنید:

از یک ورق نازک کاغذ یا پول کاغذی استفاده کنید تا مطمئن شوید که مهر و موم درب یخچال وستینگهاوس شما باعث از دست رفتن هوای داخل یخچال می شود یا خیر. آن را در کنار درب بسته یخچال نگه دارید و ببینید که آیا تکان می خورد.

بیشتر بخوانید:  نکاتی در مورد فریزر

مهر و موم لاستیکی یا پلاستیکی یخچال و فریزر شما به راحتی می تواند تعویض شود و اگر چه ممکن است به نظر دشوار برسد، اما قول می دهیم که این گونه نیست.

هیچ کس نمی خواهد هزینه خرید یک یخچال جدید را متحمل شود، مخصوصا وقتی که تنها چند دلار برای تعویض مهروموم درب نیاز است.

3. روی همه چیز را در یخچال پوشش دهید:

اکثر غذاهای موجود در یخچال حاوی رطوبت هستند. هنگامی که بدون پوشش درون یخچال رها شوند، غذاها این رطوبت را به هوا می دهند و کمپرسور یخچال شما باید با دو بار توان خود کار کند تا آنها را بزداید.

علاوه بر این، اکثر غذاها بوی سایر غذاها را به خود می گیرند. با این کار غذاها بعد از مدت کوتاه خشک نمی شوند و همچنان کیفیت مطلوب خود را حفظ خواهد کرد.

مطالعه بیشتر: آشنایی با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس

حتی روی سبزیجات و میوه های داخل یخچال را هم پوشش دهید. با این کار میوه ها و سبزیجات خیلی طولانی تر سالم باقی می مانند.

4. قبل از قرار دادن غذا درون یخچال، منتظر بمانید تا کمی خنک شود:

فرض کنید یک ظرف بزرگ سوپ پخته اید و واقعا خسته هستید. می خواهید هر چه سریعتر به اتاق خواب خود بروید و بخوابید، و نمی توانید زمان زیادی را منتظر بمانید.

مطمئنا، شما می توانید آن را درون یخچال قرار دهید، اما یخچال شما باید دو برابر توان خود انرژی صرف کند تا غذا را خنک کند و به دمای درون یخچال برساند.

بیشتر بخوانید:  گرفتگی ناودان یخچال و رفع آن

سعی کنید غذاهای خود را تا حدی که ممکن است (بدون رشد باکتری ها) بیرون یخچال بگذارید تا کمی سرد شده و سپس درون یخچال قرار دهید.

5. پر کردن فضای خالی یخچال با آب:

با استفاده از بطری های نوشیدنی، ظروف آب، و یا حتی کوزه های آب می توانید فضاهای خالی یخچال خود را پرکنید. این کمک می کند تا همه چیز در یخچال شما سرد باقی بماند بدون اینکه یخچال یا فریزر شما به سختی کار کند.

به عنوان پاداش نیز شما همیشه آب خنک برای نوشیدن خواهید داشت.

در صورتی که نیاز به راهنمایی های بیشتری  در زمینه های گوناگون مانند تعمیرات مایکروفر وستینگهاوس،  آشنایی با نمایندگی مرکزی ظرفشویی وستینگهاوس  یا  نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستینگهاوس داشتید،  می توانید با نمایندگی وستینگهاوس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *