نمایش همه

راهنمایی برای رفع ارور hrs در یخچال وستینگهاوس

ارور hrs در یخچال وستینگهاوس

تعمیرات یخچال وستینگهاوس : ارور hrs یکی از ارور های مهم یخچال فریزر می باشد که در این مقاله با هم به بررسی علل و رفع این مشکل خواهیم پرداخت.

امروزه با توجه به پیشرفته شدن یخچال برای راحتی مصرف کننده ها تمامیه مشکلات یخچال به شکل یک ارور خاص بر روی پنل ظاهر میشوند. با آگاهی از این ارور ها میتوانید از بروز مشکلات و هزینه های زیاد جلوگیری کنید .

تعمیرات یخچال وستینگهاوس توسط شرکت وستینگهاوس این اطمینان خاطر را برای شما می آورد که علاوه بر تعمیر دقیق دستگاه شما توسط تیم مجرب ، از قطعات اورجینال نیز استفاده شده است.

ارور hrs که بر روی پنل یخچال وستینگهاوس خود مشاهده میکنید مربوط به برد یخچال میشود. برد یخچال وظیفه ی کنترل تمام قسمت های یخچال را دارد یعنی در واقع فرمان های مختلف برای قطعات از طریق برد صادر میشود.

برد یخچال به مرور زمان و یا به دلیل نوسانات برق سوخته و یا قسمت هایی از آن از کار می افتد که در پی آن شاهد روشن شدن چراغ Hrs خواهیم بود. این مشکلات اکثر تحت ارور های hrs و یا HRS error بر روی پنل یخچال مشاهده میشوند . گاهی این ارور به صورت چشمک زن نمایش داده میشود و گاهی صدای تیک تیک را از پشت یخچال میشنوید .

علت ارور hrs در یخچال وستینگهاوس

از مهمترین علت برای ارور hrs میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سوختگی برد
  • سوختن خازن ها و یا فیوز برد
  • سوختن فن اپراتور یخچال وستینگهاوس
  • سوختن فن کندانسور یخچال
بیشتر بخوانید:  علت های اصلی سوت کشیدن یخچال

به دلیل اینکه فن و کندانسور یخچال را برد یخچال کنترل میکند سوختن هر کدام از این قطعات سوختگی برد را نیز به همراه خواهد داشت.

ارور hrs یخچال وستینگهاوس

رفع ارور hrs در یخچال وستینگهاوس

برای بر طرف کردن این خطا در یخچال خود میتوانید برد آن را تعویض و یا تعمیر کنید. این کار کاملا به وجود افراد حرفه ای نیاز دارد و بسیار خطرناک است پس حتما از افراد مجرب کمک بگیرید.

برای آموزش تعمیر برد یخچال وستینگاوس به مقاله ما در این زمینه مراجعه کنید.

اگر علت بروز این مشکل از طرف فن اپراتور و یا کندانسور یخچال شماست را حل عوض کردن فن می باشد. فن دستگاه قابل تعمیر نیست به همین دلیل باید آن را تعویض کنید .

جلوگیری از خطای hrs  در یخچال وستینگهاوس

برای جلوگیری از بسیاری از مشکلات مربوط به برد یخچال بهترین راه این است که از محافظ برق استفاده کنید چراکه نوسانات برق در ایران زیاد است و با این کار تا حدی میتوانید از سوختگی برد یخچال خود جلوگیری کنید. حتما به صدا یخچال خود توجه کنید و به محض اینکه صدای غیر طبیعی شنیدید هر چه سریعتر عیب یابی کنید .

آشنایی با دیگر خدمات تعمیرات وستینگهاوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *