نمایش همه

تعمیر یخساز وستینگهاوس در محل | تعمیرات یخساز وستینگهاوس

تعمیر یخساز وستینگهاوس

تعمیرات یخساز وستینگهاوس در محل

یخساز یخچال های وستینگهاوس یکی از کاربردی ترین بخش های این دستگاه ها می باشد که در اثر عوامل مختلفی آسیب دیده و خراب می شود. با توجه به اینکه یخساز وستینگهاوس از سیستم عملکردی تقریبا متفاوتی استفاده می نماید، در صورت آسیب دیدن کمی مصرف کنندگان را با چالش روبرو می سازد.

تعمیر یخساز وستینگهاوس اگر به موقع صورت نپذیرد خسارات جبران ناپذیری را به ارمغان می آورد که در صورت رسیدگی نکردن و عدم توجه میزان هزینه های تعمیرات را به شدت افزایش می دهد. ما در این مقاله قصد داریم به تمامی موضوعات و مباحثی که در خصوص تعمیرات یخساز وستینگهاوس باید بدانید، اشاره کنیم و با تحلیل این بخش از یخچال، به شما بگوییم که مشکلات پیش آمده در اثر چه مواردی می تواند باشد، پس با ما همراه باشید.

تعمیر یخساز وستینگهاوس توسط نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس به صورت تخصصی و همراه با ضمانت انجام می شود. اگر یخساز یخچال یا ساید بای ساید وستینگهاوس شما خراب شده تنها با یک تماس در هر کجای تهران که باشید تعمیر کار برای شما اعزام خواهد شد.

شماره تماس برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس :

تعمیر یخساز وستینگهاوس

برند وستینگهاوس در دو سری از محصولات خود از یخساز استفاده می کند و سعی در ارائه بهترین نسخه از این قابلیت بر روی محصولات خود را دارد. یخچال های معمولی و ساید بای ساید ها این برند، معمولا از قابلیت یخسازی برخوردار می باشند و در بیشتر نمونه های جدید می تواند این را مشاهده نمود.

یخساز وستینگهاوس از بخش های متنوعی تشکیل شده است که در بخش های بعدی مقاله می توانید اجزاء تشکیل دهنده آن را مشاهده نمایید. هر یک از بخش های مورد استفاده در یخساز یخچال وستینگهاوس وظیفه خاصی را برعهده دارد که در صورت خرابی در عملکرد آن جزء، کل سیستم تولید یخ را به هم ریخته و یخساز را با مشکل روبرو می سازد.

تعمیر یخساز وستینگهاوس

تعمیر یخساز وستینگهاوس بر اساس بخش های اجزای تشکیل دهنده آن صورت می گیرد به عبارت دیگر تعمیرکار هر یک از اجزای که در این سیستم تعریف شده است را به صورت مجزا بررسی می‌کند و در صورت مشاهده عیب و ایراد در آن بخش احتمال آسیب از آن به کل سیستم را می دهد.

تعمیرات یخساز وستینگهاوس باید به صورت جزء به جزء صورت گیرد و در صورت مشاهده یک بخش تخریب شده عملیات عیب‌یابی متوقف نشده و روند بررسی سیستم به صورت کامل صورت پذیرد. در برخی از موارد مشاهده شده است که چندین قطعه به صورت همزمان خراب شده و عملکرد و کارکرد سیستم را مختل نموده اند.

تعمیر یخساز وستینگهاوس در نمایندگی مرکزی این برند صورت می گیرد و در صورت تقاضای خود کاربر، تمامی اقدامات و عملیات عیب یابی و اصلاح مشکلات پیش آمده در محل صورت می پذیرد. انجام هر یک از موارد به دلخواه خود متقاضی است و هیچ تفاوتی در روند تعمیر یخساز وستینگهاوس وجود ندارد. هر دو صورت در قبال فعالیت‌های انجام شده فاکتور و ضمانت نامه معتبر به شخص تحویل داده می‌شود تا در صورت بروز کوچکترین مشکلی به صورت کاملاً رایگان اقدام به برطرف سازی آن نماید.

تعمیر یخساز وستینگهاوس با قطعات ۱۰۰% اورجینال با گواهی اصالت کالا صورت می گیرد. تعویض قطعات در صورتی انجام خواهد شد که قطعات قبلی قابلیت تعمیر را نداشته باشند، در این صورت از قطعات ۱۰۰ درصد اورجینال برند وستینگهاوس برای برطرف سازی و راه اندازی مجدد سیستم یخ سازی یخچال استفاده می شود.

یکی از بهترین ویژگی های تعمیر یخساز وستینگهاوس در نمایندگی مرکزی این برند، ارسال به موقع تعمیرکاران به محل می باشد. تعمیرکارها با مراجعه به محل در کوتاه‌ترین بازه زمانی اقدام به بررسی مشکلات پیشامد نموده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن عیب های موجود در سیستم را تشخیص و جهت برطرف سازی آن اقدام می نمایند.

در طول رویه تعمیر یخساز وستینگهاوس شما می توانید یک گزارش کامل از روند کاری دریافت نمایید و استعلام قیمت نهایی تعمیر این بخش را از تعمیرکاران جویا شوید. به خاطر داشته باشید که تمامی تعمیرکاران اعزامی به محل جهت تعمیر یخساز وستینگهاوس به عنوان متخصصان تعمیرات این برند شناخته می شود و از دانش و اطلاعات بسیار بالایی در زمینه تعمیر لوازم خانگی و صنعتی وستینگهاوس برخوردارند.

بیشتر بخوانید:  تعمیر یخچال وستینگهاوس شرق تهران

متخصصان تعمیر یخچال وستینگهاوس تمامی دوره های ارائه شده توسط این کمپانی را چه به صورت حضوری در ایران و چه به صورت آنلاین طی نموده و تمامی اطلاعات روز از جدیدترین برندهای ارائه شده توسط کمپانی وستینگهاوس را در اختیار دارند.

شما می توانید با خیال راحت تعمیرات یخساز خود را به نمایندگی وستینگهاوس بسپارید و از خدمات بی قید و شرطی نمایندگی نهایت استفاده را ببرید. همچنین در زمینه تعمیر قطعات یخساز وستینگهاوس، شما می توانید از بخش پشتیبانی بسیار قوی نمایندگی مرکزی استفاده نمایید و با خیال آسوده از دستگاه خود استفاده کنید.

تعمیرات یخساز وستینگهاوس

تعمیرات یخساز وستینگهاوس اصلی ترین موضوعی می باشد که قصد داریم در این بخش به صورت کامل برای شما کاربران عزیز آن را بازگو نماییم و تمامی بخش هایی که در رویه تعمیرات مورد بررسی قرار می گیرد را شرح دهیم.

پایه و اساس تعمیرات یخساز وستینگهاوس بر اساس عیب یابی و جستجو برای پیدا کردن مشکلات ایجاد شده در سیستم یخساز دستگاه می باشد. در همین راستا تعمیرکار تمامی بخش های اصلی تشکیل دهنده سیستم یخساز دستگاه را بررسی نموده و هر یک از آنها را به صورت مجزا بررسی می‌نماید.

تعمیرکار در ابتدا به سراغ موتور یخچال رفته و آن را مورد بررسی قرار می دهند تا مطمئن شود که انتقال جریان از سمت موتور به بخش یخساز یخچال به درستی انجام می شود. پس از آن سنسور های قرار گرفته در دستگاه را تست می نماید تا از عملکرد صحیح آنها مطمئن شود.

تعمیرات یخساز وستینگهاوس

مخزن آب آب که در داخل دستگاه قرار داده شده است و عملیات قالب گیری از طریق آن انجام می شود نیز باید مورد بررسی قرار گیرد تا از سلامت این بخش هم اطمینان حاصل شود. لوله های انتقال دهنده آب باید قابلیت جریان دهی را به خوبی داشته باشد و در صورت مسدود بودن انسداد آنها را رفع گردد.

برد یخچال وستینگهاوس یکی از بخش های مهم در خصوص یخسازی دستگاه می باشد که در رویه تعمیر یخساز وستینگهاوس مشاهده شده است که در برخی از موارد اختلال در یخسازی دستگاه ناشی از سوختگی بخشی از برد و یا اختلال در عملکرد آن بوده است ست که دستورات لازم برای قالب گیری و تخلیه آن در مخزن یخ صادر نشده است.

در تعمیرات یخساز وستینگهاوس یکی از اصلی ترین بخش هایی که باید توسط تعمیرکاران مورد بررسی قرار گیرد، کمپرسور دستگاه می باشد. کمپرسور وظیفه انتقال جریان را بر عهده دارد و انتقال سرما از این بخش صورت می گیرد. اگر اختلالی در عملکرد کمپرسور ایجاد شده باشد طبیعتاً یخ سازی دستگاه با مشکل مواجه می شود چرا که جریان کافی برای انجماد آب های قرار گرفته در قالب منتقل نمی شود.

سایر مواردی که در تعمیرات یخساز وستینگهاوس مورد بررسی قرار می گیرد: خود یخساز ترمودیسک، فن، فیلتر آب، اهرم، سیستم برق، رابط شیر برقی و برخی دیگر از موارد می باشد که تعمیرکاران موظف به عیب یابی هر یک از این بخش ها به صورت مجزا هستند.

تعمیرات یخساز وستینگهاوس در نمایندگی وستینگهاوس توسط ماهر ترین و کارآزموده ترین تعمیرکاران صورت می‌گیرد که در کوتاهترین بازی زمانی و با کمترین حدس و خطا ها می توانند مشکلات اصلی دستگاه را به راحتی پیدا نمایند و در کمترین زمان ممکن اقدام به برطرف سازی آن نمایند.

تعمیرات یخساز وستینگهاوس یکی از ساده ترین اقداماتی می باشد که در نمایندگی مجاز وستینگهاوس در تهران صورت می گیرد. تعمیرکاران با مراجعه در محل با ضمانت ۱۰۰% مشکلات موجود در یخچال را یافته و با کم هزینه ترین راه ها، آن را برطرف می نماید.

اگر در خصوص یخساز یخچال وستینگهاوس خود نیاز به مشاوره دارید می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان کارشناسان نمایندگی وستینگهاوس بهره ببرید.

برای حضور تعمیرکاران و تعمیر یخساز وستینگهاوس باید ثبت درخواست خود را انجام دهید تا اعزام تعمیرکار از سمت نمایندگی انجام شود. در خصوص تمامی اقدامات صورت گرفته از سمت متخصصان تعمیر یخساز وستینگهاوس این اطمینان را به شما می دهیم که مشکل شما به صورت کامل برطرف شده و نیازی به تست تمامی بخش های یخچال شما نمی باشد تا از میزان آسیب های وارده و باز و بسته کردن دستگاه جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید:  مشکلات یخ‌ ساز یخچال‌‌های ساید بای ‌ساید

قطعات تشکیل دهنده یخساز

از مهمترین قطعات تشکیل دهنده یخساز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موتور
 • سنسور
 • شیر برقی
 • سیم های برق رابط
 • مخزن
 • لوله برای ورود آب
 • اهرم
 • برد
 • کمپرسور
 • یخساز
 • ترمودیسک
 • فن
 • فیلترآب

در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید برای یافتن عیب یابی سریع با ما تماس بگیرید.

یخساز وستینگهاوس چگونه کار می کند؟

یخساز یخچال های وستینگهاوس که مخصوصا در تابستان ها کاربرد بیشتری دارد توسط یک تکنولوژی جدید ساخته شده است؛ به همین دلیل خرابی آن خیلی کمتر از دیگر یخساز هاست.

یخساز وستینگهاوس چگونه کار می کند؟

در مورد ساز و کار این یخساز به طور خلاصه می توان گفت که ابتدا آب به درون مخزن آبگیری وارد می شود، بعد با استارت کمپرسور آب اطراف لوله هایی که گازهای مبرد در آن جریان دارد به حرکت در می آید تا گرمای آب توسط گاز های مبرد گرفته شود و دما به منفی ۱۸ تا ۱۳ برسد تا در نهایت منجمد شود. در ادامه، گرمای کمی توسط المنت ایجاد می شود تا یخ ها از قالب هایی که به شکل مستطیل یا نیم دایره می باشند جدا شوند. تمام این مراحل توسط یک مدار الکتریکی و یا مکانیکی کنترل می شود.

مشکلات خرابی یخساز وستینگهاوس

در این قسمت از مهمترین مشکلاتی که باعث خرابی یخساز وستینگ هاوس می شود را با هم بررسی می کنیم.

 • یخساز وستینگهاوس روشن نمی شود
 • یخ ساخته نمی شود
 • یخ ها به صورت گوله ای خارج میشوند
 • منجمد نبودن یخ ها
 • یک شکل نبودن یخ ها
 • صدای عجیبی از یخساز تولید می شود

علت خراب شدن یخساز وستینگهاوس

علت خراب شدن یخساز وستینگهاوس

1- یخساز وستینگهاوس روشن نمی شود

ممکن است مشکل از موتور یخساز باشد. خرابی برد یخچال یا قطع شدن سیم رابط یخساز با برد، یا خراب بودن دکمه های یخساز روی پنل.

2- یخساز وستینگهاوس یخ نمی سازد

ممکن است آب ورودی به یخچال فشار لازمه را نداشته باشد. نشتی ویا کمبود گاز هم این مشکل را به وجود می آورد. پایین بودن دمای فریزر. فیلتر نیاز به تعویض داشته باشد و یا سنسور یخساز خراب شده باشد. قبل از تماس با نمایندگی اهرم یخساز را بررسی کنید که بالا نرفته باشد.

3- گوله ای بودن یخ های یخساز وستینگهاوس

اگر یخساز برای مدتی روشن باشد و از آن استفاده نکنید ممکن است یخ ها در اثر تجمع زیاد به صورت گوله ای باشند. اگر دما و سرمای فریزر شما به حد کافی نباشد این مشکل به وجود می آید.

4- منجمد نبودن یخ های یخساز وستینگهاوس

این مشکل عمدتا به کمپرسور و یا گاز یخچال شما بر می گردد. خرابی فن دمای فریزر هم میتواند عاملی برای این امر باشد.

5- یک اندازه نبودن یخ ها در یخساز وستینگهاوس

این مشکل هم ناشی از پر شدن بیش از حد یخساز و یا عدم سرمای کافی است.

سوالات متداول

1) تعمیر یخساز وستینگهاوس چگونه انجام می شود؟

تعمیر یخساز وستینگهاوس توسط مجرب ترین متخصصان تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس صورت می گیرد. تمامی روال کار با ضمانت نامه کتبی بوده و در نهایت یک فاکتور و گزارش از فعالیت های انجام شده به شما ارائه می شود.

2) تعمیرات یخساز وستیگهاوس به چه صورت انجام می شود؟

در زمینه تعمیرات یخساز وستینگهاوس تمامی بخش های مرتبط با یخساز دستگاه مورد تست قرار می گیرند تا عیب نهایی دستگاه مشخص گردد. در این زمینه از بهترین ابزار ها استفاده می شود تا کمترین زمان ممکن عیب یابی صورت پذیرد.

3) چگونه یخساز وستینگهاوس را خاموش کنیم؟

در بعضی موارد از این یخساز به مدت طولانی استفاده نمی شود. برای پیشگیری از چسبیدن یخ‌ها به هم و خراب شدن یخساز خوب است آن را غیرفعال یا خاموش نماییم. برای این کار کافیست بر روی دکمه ice on/off که روی نمایشگر یخچال وستینگهاوس درج شده کلیک کنید.

4) ریست کردن یخساز یخچال ساید وستینگ هاوس به چه منوال انجام می شود؟

معرفی دیگر خدمات تعمیرات وستینگ هاوس

می توانید برای دریافت خدمات بیشتر به صفحه شرکت وستینگهاوس مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *