نمایش همه

خاموش شدن یخچال وستینگهاوس

خاموش شدن یخچال وستینگهاوس

چرا یخچال وستینگهاوس به صورت ناگهانی خاموش می شود ؟

در این مقاله با هم به دلایل خاموش شدن یخچال وستینگهاوس می پردازیم.

یخچال وستینگهاوس یکی از یخچال های باکیفیت در بازار لوازم خانگی است اما ممکن است بعد از چند سال استفاده بدون نشانه های قبلی شاهد خاموش شدن یخچال وستینگهاوس باشیم.

دلایل مختلفی باعث بروز این مشکل می شوند که پیدا کردن این دلیل ها و در نهایت تعمیر ساید وستینگهاوس یا یخچال وستینگهاوس شما به عهده ی یک تعمیرکار ماهر در این زمینه است.

دلایل خاموش شدن یخچال وستینگهاوس چیست ؟

  • خرابی ترموستات

ترموستات یک قطعه ی خیلی مهم در یخچال است که خرابی در آن می تواند یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی یخچال وستینگهاوس شما باشد. ترموستات سیستم خنک کننده ی یخچال را با خاموش و روشن کردن کمپرسور کنترل می کند.

در صورتیکه ترموستات یخچال وستینگهاوس شما خراب شده باشد احتمالا متوجه خواهید شد که لامپ های یخچال روشن هستند ولی یخچال کار نمی کند.

علت خاموش شدن یخچال وستینگهاوس

برای بررسی و رفع این مشکل باید اتصالات ورودی و خروجی ترموستات را جدا کنید. و از اهم متر برای شنیدن صدای کلید های مربوط به  ترموستات استفاده کنید. اگر صدای کلید های ترموستات به گوشتان رسید مشکل از آن نیست . ولی اگر متوجه صدایی در آن نشدید باید ترموستات را تعویض کنید .

اگر ترموستات یکی از دلایل خاموش شدن یخچال وستینگهاوس شماست می توانید برای تعویض و یا تعمیر آن با شماره ی 22225007 تماس بگیرید.

  • اورلود یخچال

یکی دیگر از قطعاتی که باعث می شود یخچال وستینگهاوس شما خاموش شود اورلود است . این قطعه ولتاژ مناسب را به کمپرسور می رساند و در صورت خراب شدن مدار الکتریکی یخچال از کار می افتد .

  • برد الکتریکی

این قطعه که مهمترین جزء هر یخچالی است عملکرد بقیه ی قطعات را کنترل می کند پس اگر هر قطعه درست کار نکند می تواند آسیب جدی به برد بزند. علاوه بر این نوسانات برق نیز باعث سوخته شدن قسمتی و یا کل برد می شوند.

تعمیر برد تقریبا امکان پذیر نیست و نیاز به یک فرد متخصص دارد.

اگر تمایل یه تعویض و یا تعمیر برد یخچال وستینگهاوس خود دارید مقاله ی ما در این زمینه را مطالعه کنید.

  • کمپرسور

سوختن و خراب شدن موتور کمپرسور یکی از دلایل اصلی خاموش شدن یخچال وستینگهاوس است بدین منظور میتوانید موتور کمپرسور را تعویض کنید.

برای عیب یابی و تعمیر سریع یخچال وستینگهاوس خود می توانید با ما تماس بگیرید. ما همواره آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی تعمیرات دیگر لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *