نمایش همه

چگونه مشکل گرم شدن یخچال وستینگهاوس را برطرف کنیم؟

گرم شدن یخچال وستینگهاوس

چرا یخچال وستینگهاوس گرم می شود؟

ممکن است به تازگی برای شما پیش آمده باشد که متوجه گرم شدن یخچال وستینگهاوس خود شده اید. ممکن است احساس کنید بدنه ی یخچال داغ شده و علت بروز این مشکلات را ندانید.

اگر تمایل دارید مشکل یخچال وستینگهاوس شما به سرعت بررسی و رفع بشود میتوانید با نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس تماس حاصل فرمایید، ما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات دهی به شما هستیم.

علت گرم شدن یخچال وستینگهاوس

گرم شدن یخچال وستینگهاوس دلایل مختلفی دارد که با هم به بررسی دلایل به وجود آمدن این مشکل می پردازیم .

علت گرم شدن یخچال وستینگهاوس

عواملی که باعث گرم شدن یخچال وستینگهاوس می شوند :

  • مشکلات در گاز مبرد
  • گرفتگی لوله تخلیه
  • خرابی موتور فن
  • خرابی و کثیفی سیم پیچ های کندانسور
  • خرابی موتور کندانسور
  • خرابی تایمر یخ زدایی

مشکلات در گاز مبرد

در گام اول، کمبود گاز مبرد و یا نشتی آن را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل در این بخش سیستم سرد کننده ی یخچال به خوبی کار نمی کند. اگر شاهد برفک در بعضی قسمت های یخچال خود هستید شک نکنید که مشکل از نشتی گاز مبرد یخچال شماست.

قبل از تماس با ما یخچال را از برق بکشید تا برفک ها آب شوند. سپس یخچال را بعد از چند ساعت دوباره به برق متصل کنید. اگر باز هم شاهد گرم شدن یخچال فریزر وستینگهاوس بودید با تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس ، تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:  گرفتگی ناودان یخچال و رفع آن

 شماره ی تماس: 22225007

خرابی و کثیفی سیم پیچ های کندانسور

ممکن است در طول زمان سیم پیچ ها از جرم و غبار پر شوند. همین امر از جریان هوا جلوگیری می کند و باعث گرم شدن یخچال وستینگهاوس می شود.

با تمیز کردن این سیم پیچ ها ممکن است تا حدودی مشکل بر طرف شود.

خرابی تایمر یخزدایی

خرابی در این قطعه باعث می شود سیستم خنک کننده ی یخچال از کار بیافتد. تعویض تایمر این مشکل را برطرف خواهد کرد.

گرفتگی لوله تخلیه

آشغال های ریز و گرد غبار گاهی باعث مسدود شدن این لوله می شوند که در نهایت یخچال وستینگهاوس گرم می شود. با تمیز کردن مسیر تخلیه احتمال دارد مشکل حل شود.

خرابی موتور فن

یکی از عوامل اصلی کار نکردن سیستم خنک کننده ی یخچال خرابی موتور فن است. تعمیر موتور فن کار تخصصی است اگر دانش کافی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان دست به تعمیر این بخش نزنید.

خرابی موتور فن کندانسور

اختلال در این بخش باعث می شود که فن کندانسور هوا را داخل سیم پیچ ها به جریان نندازد. در نهایت یخچال سرد نمی شود. تعویض و یا تعمیر موتور فن کندانسور این مشکل را برطرف خواهد کرد.

گرم شدن یخچال وستینگهاوس

اگر بدنه ی یخچال شما گرم است به نکات زیر دقت کنید.

علت گرم شدن بدنه یخچال وستینگهاوس

  1. ممکن است در یک مدت زمان کم تعداد زیادی مواد غذایی را داخل یخچال و یا فریزر قرار بدهید در این صورت یخچال سعی در سرد کردن این مواد غذایی دارد و ممکن است بدنه آن داغ شود. در این هنگام حتی الامکان در یخچال را خیلی باز نکنید.
  2. فاصله ی کم یخچال از طرفین با دیوار. یخچال باید 15 سانتی متر از پشت و حداقل 4 سانتی متر از طرفین با دیوار فاصله داشته باشد.
  3. قرار دادن یخچال در کنار گاز. بهترین جا برای قرار دادن یخچال در آشپزخانه نزدیک پنجره است. سعی کنید تا جایی که می توانید بیشترین فاصله را برای گاز و یخچال در نظر بگیرید.
  4. کثیفی کندانسور. همانطور که در علل گرم شدن یخچال وستینگهاوس گفتیم کثیفی کندانسور هم باعث گرم شدن داخل و هم بدنه ی یخچال وستینگهاوس می شود.
بیشتر بخوانید:  علت برفک زدن یخچال وستینگهاوس

برای استفاده از خدمات ما جهت تعمیرات یخچال وستینگهاوس یا دیگر خدمات تعمیر مانند نیاز به نمایندگی مرکزی ظرفشویی وستینگهاوس یا نمایندگی مرکزی لباسشویی وستینگهاوس، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل داشتید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *